Αγιασμός ΣΔΕ Μεσολογγίου

Ευχαριστούμε θερμά όλους όσους παρευρεθήκαν στον Αγιασμό της νεοσύστατης σχολικής μονάδας ΣΔΕ Μεσολογγίου και ιδιαίτερα το Γενικό Γραμματέα Νέας Γενιάς και Δια Βίου Μάθησης κο Παυσανία Παπαγεωργίου, τον Αντιδήμαρχο και αναπληρωτή του Δημάρχου Ι.Π. Μεσολογγίου κο Σπυρίδωνα Καρβέλη, τον Πρόεδρο της Δημοτικής Επιτροπής Παιδείας ο οποίος εισηγήθηκε την ίδρυση του σχολείου κο Τάσο Σκαρμούτσο, το Διευθυντή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Αιτ/νιας κο Χρήστο Καζαντζή, τον ιδρυτή της Διεξόδου κο Νίκο Κορδόση.
Ευχαριστούμε επίσης για την παρουσία τους, τους διευθυντές και υποδιευθυντές σχολείων Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης και του ΔΙΕΚ Μεσολογγίου, τους μαθητές, τους εκπαιδευόμενους και εκπαιδευτές του ΔΙΕΚ και ΣΔΕ Μεσολογγίου , τους εκπαιδευτικούς των σχολείων μας, τους εκπροσώπους φορέων και συλλόγων και συμπολίτες μας.

Η Διοίκηση και το Εκπαιδευτικό Προσωπικό του ΣΔΕ Μεσολογγίου.

Γράφτηκε στον Τύπο για τον Αγιασμό